İthalat Hizmetlerimiz

Türkiye’de ithalat yaparak ticaret aracılığıyla para kazanmak isteyen bir firma mısınız? Decoline sizin için Dubai, Avrupa, Çin, Japonya olmak üzere yurt dışından ürün getirmekteyiz. Lojistik desteğimiz ürün alımından Türkiye’deki serbest bölgelere kadar tamamen firmamızın kontrolünde gerçekleşir. Gümrükte takılan ürün sorunu yaşamanız, ürünlerin geç gelmesi, yolda kaybolması gibi bütün sorunların ortadan kalması için büyük bir özveriyle çalışırız. 

Pazar Araştırması 

Yeni getireceğimiz ürünler için ithalatını yaptığımız ülkelerde pazarın durumunu analiz ederiz. En ekonomik ve pratik yöntemleri tercih etmenizde yardımcı oluruz. Bu amaçla kar marjı yüksek ürünlerle ticarette kazanmanızı sağlamak için çalışıyoruz. 

Ürün Yelpazesi 

Decoline ithalat ürünleri arasında yer alan mekanik elektronik ürünler ön plandadır. Bu ürünler, dünya çapında kullanımı yaygın ve alıcı potansiyeli yüksek olanlardır. İnşaat malzemeleri, hammadde ürünleri de ithalat sektöründe sıklıkla alıcı bulan ve rağbet gören seçenekler arasındadır. 

Neden Decoline ile İthalat?

Decoline, ithalat aşamasında size bütün süreç boyunca takipçi olarak destek sunar. Taşımacılık yapan araçların durumları, yolda karşılaşılan herhangi bir problem olup olmadığı, öngörülen zamanda teslim gibi birçok avantaja sahip olan Decoline ile ticarette zaman kazanırsınız. Kısacası yurt dışından mal getirirken karşılaşılabilecek her türlü zorluğu öngörerek bunları en alt seviyeye indirmeye odaklanır. Kusursuz hizmet, üstün performans ve yüksek müşteri memnuniyeti ile çalışan Decoline, ithalat sektörünün dünya çapında öncü markalarından biridir.